• حضرت محمد (ص) :بهترین مردم کسی است که مردم از او سود و بهره ببرند
  • امام علی(ع):هدیه دوستی می آورد
  • امام علی(ع):زیبا خطاب کنید تا جواب زیبا بشنوید
  • امام علی النقی الهادی علیه‌السلام فرموده‌اند:فروتنى‌ آن‌ است‌ كه‌ با مردم‌ چنان‌ كنى‌ كه‌ دوست‌ دارى‌ با تو چنان‌ باشند.
  • هر کس خودش را با ما بداند و خدا را اطاعت نکند از ما نیست (امام جعفر صادق (ع))
  • تَکَلَّمُوا فِى الْعِلْمِ تَبَیَّنَ أَقْدارُکُمْ عالمانه سخن گویید تا قدر شما روشن گردد.
1
رئيس شوراي اسلامي شهر:انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري ثابت کرد انتخاب و رأي مردم چه سرمايه عظيم و قدرتمندي است

 

رئيس شوراي اسلامي شهر:انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري ثابت کرد انتخاب و رأي مردم چه سرمايه عظيم و قدرتمندي است
شايد به جرأت بتوان گفت يکي از با ارزش ترين و با عظمت ترين دستاوردهاي انقلاب اسلامي که حاصل خون صدها هزار شهيد است انتخابات آن هم انتخابات سالم، آزاد و عادلانه است و بر مردم است که با حضور در انتخابات و بر حکمرانان که با حفاظت از سلامت انتخابات اين دستاورد بي نظير را پاس بدارند.
انتخابات سازمان يافته ترين امکاني است که آحاد مردم مي توانند با آن نظرات و خواسته هاي خود را مستند و مشخص بيان کنند و حکمرانان بر اساس قانون موظف به تمکين به خواست و اراده مردم هستند.
شرکت در انتخابات را شايد بتوان به زعم بعضي از صاحبنظران براي مردم يک تکليف تعبير کرد اما در واقع حضور در انتخابات و اعمال نظر از طريق صندوق رأي حق مردم است، هم لازمست که مردم از اين حق قانوني به نحو شايسته استفاده کنند و هم بر مسئولين است که با حذف هرگونه محدوديت از جمله نظارت استصوابي که انتخابات را از محتوا تهي
مي کند و پيرايش دخالت ها، اعمال نظرها و مهندسي کردن هائي که ريشه در ثروت و قدرت دارد و برآمده از روحيه قيّم مآبانه است از اين حق قانوني مردم به شايستگي حفاظت و حراست کنند.
حماسه بزرگ 24 خرداد و حضور مقتدرانه و هوشمندانه ملت بزرگ ايران در انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري ثابت کرد که انتخابات و رأي مردم چه سرمايه عظيم و قدرتمندي است که در اختيار جامعه است و از اينکه رأي مردم قاطع و مقتدرانه بود همه را تسليم خواست و اراده ملت بزرگ ايران کرد و حقيقتاً با انتخاب «حجت الاسلام دکتر حسن روحاني» فردي شجاع، دانشمند، باتجربه، معتقد به انقلاب و حضرت امام(ره)، اصلاح گر، مسلط به دانش و مباني کشورداري، معتدل و دوستدار مردم، آزاديخواه و معتقد به حقوق شهروندي و آزاديهاي مدني، کشور را از بحران و بن بستي که در آن قرار داشت نجات داد و در واقع با انتخاب «دولت تدبير و اميد» نشاط و اميد را در کالبد نگران جامعه دميدند. درود بر ملت بزرگ ايران.
انتخابات چهارمين دوره شوراهاي اسلامي که همزمان با حماسه ملي روز 24 خرداد برگزار شد تجربه ذي قيمتي بود که بر تجربه اندک سه دوره انتخابات شوراهاي اسلامي افزوده شد و نتايجي که از آن براي کلان شهر اصفهان حاصل شد جاي بسي تأمل و تدبر دارد و به ويژه براي مردم خوراسگان که در اين دوره از انتخابات در حال تغيير وضعيت بود و اداره امور شهرشان را به مديريت کلان شهر اصفهان پيوند زده بودند و لازم بود با دقت بيشتر و با نگاهي جامع و واقع بينانه به انتخابات و فاصله گرفتن از گرايشهاي محله اي و ... نقش قوي تري در شکل گيري شوراي اسلامي اصفهان ايفا مي کردند.
البته بر نخبگان، معتمدين، صاحبنظران است که ابعاد اين تجربه را بکاوند و نقاط قوت و ضعف آن را مشخص و براي مردم تبيين کنند تا انشاءا... به عنوان سرمايه اجتماعي در وقت لازم مورد عنايت مردم با فراست اين منطقه قرار گيرد. البته جا دارد از همه مردم متدين و با فرهنگ خوراسگان که با حضور آگاهانه خود در انتخابات رياست جمهوري و با رأي به رئيس جمهوري منتخب آقاي «دکتر روحاني» بار ديگر بينش و درايت سياسي خود را نشان دادند و از همه منتخبين شوراي اسلامي شهر اصفهان به ويژه آقايان «محمد رضا فلاح و دکتر احمد شريعتي» که موفق شدند اعتماد مردم را جلب کنند و مفتخر به نمايندگي مردم در شوراي اسلامي کلان شهر اصفهان شوند صميمانه تبريک عرض نماييم و اميدوار باشيم که شوراي اسلامي دوره چهارم اصفهان متناسب با اهميت خوراسگان به عنوان ورودي کلان شهر اصفهان و انتظارات به حقي که مردم دارند به منطقه خوراسگان توجه ويژه اي نموده و براي حل مشکلات و پيشرفت آن اهتمام جدي بورزد. انشاءا...